Умови користування сайтом

Угода про надання послуг сервісом vsesto.com.ua

Ця угода (далі - "Угода") регламентує відносини по користуванню Інтернет-сайтом https://www.vsesto.com.ua і додатком для мобільних пристроїв " vsesto.com.ua " і об'єднаних разом під загальною назвою "Агрегатор станцій технічного обслуговування vsesto.com.ua" (надалі "Сервіс", "Сервіс vsesto.com.ua ") між Власником Сервісу vsesto.com.ua і Користувачем.

 

1. Загальні положення

1.1 Основні терміни та визначення, що використовуються в Угоді:

Сайт - інтернет-сайт https://www.vsesto.com.ua додатка vsesto.com.ua для мобільних пристроїв на базі операційних систем iOS і Android, адміністровані Власником Сервісу і представляють собою сукупність електронних документів, HTML-сторінок, сервісів, служб і розділів, об'єднаних під одним доменним іменем vsesto.com.ua за допомогою мережі Інтернет та інших каналів комунікацій здійснює взаємодію Користувачів в рамках цієї Угоди.

Власник Сервісу – особа, яка володіє правами на використання доменного імені vsesto.com.ua, бази даних, мобільного додатку, програмного забезпечення, розміщеного на Сайті і здійснює дії з підтримки технічного функціонування сервера і контролю за розміщується інформацією.

Користувач – будь-яка дієздатна фізична або юридична особа, належним чином приєдналася до цієї Угоди і вчинила будь-яка взаємодія з Сервісом.

обліковий Запис користувача - створюваний Користувачем і належить Сервісу електронний кабінет Користувача, за допомогою якого він може керувати отправлеными за допомогою Сервісу запитами щодо пошуку сто, а у випадку, якщо Користувач також є представником сто виконує послуги з ремонту, також повинні мати доступ до запитів по пошуку СТО, отправлеными Клієнтами. Акаунтом може користуватися тільки один Користувач, передача даних для доступу в Акаунт іншому Користувачеві (іншій особі) не допускається.

Реєстрація – процес створення облікового запису Користувача за заданими реквізитами на Сайті.

Авторизація – процес ідентифікації зареєстрованого Користувача шляхом введення адреси e-mail та пароль, для отримання доступу до закритих розділів і користування розширеним функціоналом Сайту.

Представник СТО - зареєстрований як представник послуг з ремонту і авторизований Користувач.

Клієнт - особа, яка надіслала запит щодо пошуку СТО на Сайті vsesto.com.ua.

Адміністрація – уповноважені співробітники Власника Сервісу, контролюють дотримання цієї Угоди і здійснюють процедури, необхідні для підтримки виконання Угоди та інших регламентуючих положень щодо контролю якості інформаційного наповнення Сайту.

1.2 відповідно До статті 633 Цивільного Кодексу України (ЦК України) дана Угода є публічним договором, та у разі прийняття викладених нижче умов будь-який Користувач зобов'язується виконувати умови цієї Угоди.

1.3 Моментом укладення цієї Угоди вважається момент будь-якої взаємодії Користувача з Сайтом vsesto.com.ua. Цим Користувач підтверджує свою згоду з усіма умовами цієї Угоди, а Сервіс надає їм право використання Сайту в рамках цієї Угоди.

1.4 Сайт пропонує Користувачеві доступ до використання Сервісу за допомогою комп'ютерної програми на умовах, передбачених цією Угодою.

1.5 Сервіс vsesto.com.ua надають такі послуги, включаючи, але не обмежуючись: відправка запитів на ремонт автомобіля, перегляд даних запитів через панель управління представника СТО або отримання даних запитів на e-mail зареєстрованого як працівник СТО, відправка відповідей Клієнтам за допомогою панелі управління Аккаунта представника СТО, можливість перегляду та публікації скарг на СТО Представників і Клієнтів.

1.6 Всі угоди укладаються між Користувачами безпосередньо. Сервіс не є учасником угод Користувачів, а лише надає комунікаційну платформу для розміщення запитів по пошуку сто для ремонту авто.

1.7 Розміщуючи інформацію на Сайті, Користувач без обмежень передає права на поширення даної інформації Адміністрації.

1.8 Вся інформація, розміщена на Сайті: тексти, фото, дизайн, підбір, групування та розташування матеріалів, є інтелектуальною власністю Власника Сервісу і захищається нормами цивільного, адміністративного і кримінального законодавства України, а також нормами міжнародного права з охорони інтелектуальної власності.

1.9 Інформація Сайту призначені виключно для персонального використання. Будь-яке добування, збір, переробка, копіювання, передрук і/чи наступне поширення інформації, представленої на цьому Сайті, суворо забороняється без попереднього письмового дозволу Власника сайту. За порушення цього правила настає відповідальність, передбачена нормами цивільного, адміністративного і кримінального законодавства України.

 

2. Права та обов'язки Користувачів

2.1 Забороняється публікація інформації на Сайті, минаючи порядок розміщення інформації, встановлений Сервісом.

2.2 При розміщенні інформації Користувачем на Сайті не допускається розміщення або передача будь-якої інформації, яка порушує або може порушувати авторські права третіх осіб, носити загрозливий характер, бути помилковою, оманливою, наклепницької, що порушує конфіденційність, нецензурною, порнографічною, підбурювальної, образливою, дискримінаційної, протизаконної або будь-якої іншої інформації, яка може становити або призводити до дій, які можуть розглядатися як кримінально карані, що порушують права будь-якої із сторін або які можуть іншими способами служити джерелом порушень або який-небудь іншої кримінально-правової відповідальності. Користувач, який вважає, що його права та інтереси порушені з-за дій Адміністрації або третіх осіб у зв'язку з розміщенням на будь-яких матеріалів, направляє претензію за адресою електронної пошти, вказаною на сторінці «Контактна інформація» або на головній сторінці ресурсу. Матеріали будуть негайно вилучені з вільного доступу на першу вимогу законного правовласника.

2.3 Забороняється використовувати Сайт для розсилки реклами, а так само для нав'язування послуг або розповсюдження новин, за винятком місць, сервісів і адміністративних регламентів, спеціально призначених для цього.

2.4 Користувачам Сервісу заборонено:

2.4.1 Розміщувати на фотографіях рекламну інформацію (адреси сайтів,посилання груп, телефони і т. д.) за винятком випадків, коли це погоджено з Адміністрацією.

2.4.2 Вводити некоректні (непристойні, уїдливі, образливі) або свідомо неточні дані при заповненні анкети користувача або форми запиту на пошук СТО

2.4.3. Звертатися, висловлюватися по відношенню до іншим користувачам сайту в образливій чи не поважної формі, з використанням ненормативної лексики.

2.5 За відправку запитів на пошук майстра з ремонту авто Користувач зобов'язаний дотримуватися загальні правила при розміщенні запитів, описані в пункті 5 цієї Угоди.

2.6 Користувач має право вимагати видалення з Сайту всіх або частини надісланих їм запитів, а також свого аккаунта на Сервісі vsesto.com.ua. Для цього Користувачеві необхідно звернутися з відповідним проханням до Адміністрації, написавши повідомлення на контактний email, який можна знайти на сторінці «Контактна інформація» або на головній сторінці ресурсу. Заявка на видалення персональних даних буде оброблена протягом 48 годин.

 

3. Права та обов'язки Сервісу

3.1 Адміністрація залишає за собою право на власний розсуд змінювати або видаляти будь-яку інформацію, що публікується Користувачами на Сервісі, призупиняти, обмежувати або припиняти доступ Користувача до Сервісу в будь-який час і без пояснення причин шляхом блокування облікового Запису користувача.

3.2 Власник Сервісу зберігає за собою право на власний розсуд змінювати, модифікувати або видаляти частини цієї Угоди у будь-який час. Безперервне використання Сайту після внесення змін до цієї Угоди (включаючи політику Сервісу щодо обробки і захисту персональних даних Користувача) буде гласить про те, що Користувач приймає дані зміни.

3.3. Сервіс надає можливість переглядати змістовні матеріали, наприклад, створені Користувачами за допомогою розміщення запитів по пошуку майстра по ремонту авто, виробляти відправлення приватних повідомлень іншим Користувачам у відповідь на ці запити. При користуванні такою можливістю, Користувач визнає, що Власник Сервісу не відповідає та не несе відповідальності за зміст повідомлень і матеріалів, надісланих іншими Користувачами. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за висловлювання Користувачів Сайту. Відповідальність за повідомлення на Сайті несе Користувач, який їх розмістив.

3.4 Ні за яких обставин Власник Сервісу не несе відповідальності за будь-яку втрату, витрати, збитки чи шкоду (втрата ділових доходів, втрата прибутку або за будь-які прямі, непрямі, побічні, спеціальні або подібний збиток взагалі), є результатом:

3.4.1 Будь-якого рішення чи дії, зробленого у впевненості щодо поліпшень в коректності чи надання інформації;

3.4.2 Будь похибки, що міститься в інформації на Сайті, її неповноти, затримки клієнта, переривання виконуваних послуг, помилки в домовленістю;

3.4.3 Будь-якого збою інформаційної системи Сервісу;

3.4.4 Власник Сервісу не несе відповідальності за якість наданих послуг або автозапчастин поставляються Представниками СТО і афілійованими з ними особами, а також за непорядні дії з боку третіх осіб;

3.4.5 Власник Сервісу не несе відповідальності за шкоду, заподіяну вашому комп'ютеру, модема, мобільного пристрою, програмного забезпечення та іншої власності, який став результатом використання інформації, програмного забезпечення чи послуг Сервісу vsesto.com.ua.

3.4.6 Деякі послуги можуть бути поза контролем Сервісу або забезпечуватися третьою стороною. В цьому випадку Адміністрація може не брати на себе відповідальність за їх зміст, або за будь-які затримки, переривання або помилки надання цих додаткових послуг. У той же час, Адміністрація приймає розумні заходи і проявляє увагу до вибору провайдерів для мінімізації подібних ризиків. Наприклад, передача SMS-повідомлення за допомогою сторінок Сайту є послугою стільникового оператора, відповідальність за коректність відправленого SMS-повідомлення лежить на Користувачі, в разі помилки гроші за послуги не повертаються;

3.4.7 Адміністрація намагається забезпечувати безперебійну роботу Сайту, проте не несе відповідальності за недостатню якість або швидкість надання послуги.

 

4. Права та обов'язки Представників СТО

4.1 Відповіді на запити на пошук СТО, ОБОВ'ЯЗКОВО повинні містити конкретний цінова пропозиція на виконуваний вид робіт або посилання на сторінки сайту Представника СТО, які містять опис і ціну на найпопулярніший вид робіт щодо усунення несправностей.

4.2 Фактичне місцезнаходження Представника СТО повинно збігатися з адресою, зазначеною в Записі Представника СТО в розділі «Особистий кабінет» - "Налаштування облікового запису" .

4.3 Контактні номери телефонів та e-mail, зазначені в розділі "Налаштування облікового запису", повинні належати Представнику СТО.

4.4 Забороняється будь-яким чином здійснювати втручання в роботу Сервісу шляхом доступу до сторінок Аккаунта, які містять інформацію про запити на ремонт, з допомогою сторонніх скриптів або програм. У разі виявлення фактів несанционированного доступу до запросамПредставителя СТО Акаунт останнього буде заблокований без можливості відновлення.

4.5 Забороняється використання персональної інформації Клієнтів в цілях, не пов'язаних безпосередньо з роботою Сервісу, наприклад, розсилання рекламних повідомлень різного характеру. У разі виявлення фактів розсилки Акаунт Представника СТО буде заблокований без можливості відновлення.

 

5. Розміщення запитів на пошук майстра з ремонту авто

5.1 Публікація однакових запитів (у тому числі з різних облікових записів) або дублювання запитів заборонено.

5.2 Розміщуються запити проходять модерацію – перевірку Адміністрацією на коректність заповнення і відповідність настоящиму Угоди.

5.3 При розміщенні запитів необхідно дотримувати наступні правила:

5.3.1 Уважно і коректно заповнювати всі поля у формі подання запиту на пошук СТО.

5.3.2 Запит повинен містити максимально докладну інформацію про поломку і транспортному засобі. Інформація повинна бути актуальною і відповідати дійсності.

5.3.3 Зображення, яке демонструє несправність, повинне відповідати змісту запиту. На зображенні повинен бути тільки об'єкт несправності.

5.4 При розміщенні запитів на ремонт забороняється:

5.4.1 Розміщувати в запитах інформацію про продаж запасних частин, агрегатів, оголошення про купівлю або продаж транспортних засобів цілком або в частині, рекламу товарів, послуг та інших оголошень рекламного характеру.

5.4.2 Вказувати неправильний, помилковий або належить третій особі контактний номер телефону або e-mail.

5.5 Контактна інформація для запитів на ремонт видаляється з загального доступу через 30 днів після створення.

 

6. Політика конфіденційності

6.1 Приймаючи умови цієї Угоди, Користувач тим самим надає дозвіл Сервісу vsesto.com.ua на збір, зберігання, використання та розголошення своїх персональних даних у відповідності з цими Угодою, Законами України «Про захист прав споживачів», «Про захист персональних даних», «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах». Правила дійсні на території України, з моменту реєстрації користувача на Сервісі vsesto.com.ua

6.2 Персональні дані користувачів Сервісу обробляються на захищених серверах, розташованих як у межах, так і за межами України.

6.3 Сервіс може збирати, зберігати та використовувати наступні персональні дані:

      - ім'я (прізвище, ім'я, по батькові);

      - номер мобільного телефону;

      - адреса електронної пошти (e-mail);

      - місто, адреса СТО;

      - історія використання користувачем Сервісу vsesto.com.ua;

      - пароль Користувача.

6.4 Користувач погоджується з тим, що Сервіс може використовувати персональні дані клієнта для надання послуг та клієнтської підтримки за запитом Користувача, поліпшення власних послуг та утримання сайту, повідомлення Користувача про послуги і новинах допомогою Сервісу SMS і електронних повідомлень, а так само повідомлень, будь-яким зручним для Сервісу способом.

6.5 Адміністрація Сайту зобов'язується використовувати адреси електронної пошти та номери телефонів зареєстрованих Користувачів Сайту виключно для розсилки інформаційних повідомлень з Сайту, і ні в яких інших цілях.

6.6 Користувач погоджується з тим, що Сервіс надає їх персональну інформацію, яка включає ім'я, місто, адреса, e-mail і номери телефонів іншим Користувачам Сервісу, які зареєстровані на Сервісі як Представник СТО.

6.7 Сервіс може автоматично отримувати і реєструвати на своїх серверах інформацію з браузера користувача або будь-якого пристрою, включаючи IP-адресу, вміст файлів cookies, апаратні атрибути і програмне забезпечення, сторінки, які запитує Користувач, мобільні ідентифікатори, інформацію про використання додатків, та/або інформацію про інших пристроях або інформацію системного рівня. Це може відбуватися на Сайті, або на сервісах третіх осіб.

6.8 Сервіс не збирає та не обробляє персональні дані про расове або етнічне походження, політичні, світоглядних або релігійні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, або подібну інформацію.

6.9 Сервіс залишає за собою право відповідно до вимог законодавства обмінюватися інформацією з приватними особами та державними органами для боротьби з шахрайством та зловживаннями на Сайті, розслідування передбачуваних порушень закону або боротьби з будь-якими іншими ймовірними порушеннями угоди Сервісу Користувачами.

6.10 Права Користувачів як суб'єктів персональних даних:

       - отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надання запиту, крім випадків передбачених законом, відповідь про те, обробляються їх персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;

      - знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки;

      - пред'являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;

     - пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;

- отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних   даними, зокрема про третіх осіб, яким передаються їх персональні дані;

       - на захист своїх персональних даних від незаконної обробки, на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність і ділову репутацію фізичної особи;

      - відкликати згоду на обробку персональних даних;

      - звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних;

      - знати механізм автоматичної обробки персональних даних.

 

7. Сплата і повернення коштів.

7.1 Після реєстрації і надходження оплати за користування ресурсом VseSto, Представник СТО зобов'язується виконувати умови даного договору.

7.2 Кошти можуть бути повернуті Представнику СТО, якщо останній не скористався послугами ресурсу VseSto. У разі виконання, ресурсом VseSto, умов викладених в даному договорі (надана заявка від 1 одиниці) - повернення коштів не можливий.

7.3 Повернення коштів рекламодавцеві можливий тільки до моменту публікації рекламного банера, з вирахуванням послуг по створенню та проведення робіт в даному напрямку.

 

З Ув. Команда VseSto