Розміщення реклами на сайті

Кожна людина, имеющиий автомобіль, завжди впевнений у своєму залізному коні, але навіть коли відбувається поломка, практично все, мають в заначці майстра, який завжди може допомогти у вирішенні їх проблеми. Не важливо - друг,  знайомий друзів чи просто майстер з ім'ям і репутацією. Але рано чи пізно, цей часовий механізм, безвідмовний як швейцарський годинник - дає збій. Майстер до якого ви могли звернутися з будь-якого питання - просто зайнятий, величезна черга в цілий місяць або просто отсутвствует на робочому місці.  Не дивлячись на це, вам від цього не легше. Тому 90% автолюбителів стикається з основними, на сьогоднішній день, питаннями . Де, коли, на скільки якісно відремонтувати свого бойового товариша і найголовніше, звичайно ж вкластися в свій бюджет. Не дуже приємно, коли чекаєш рахунок за ремонт - як смертний вирок.

Нескінченні пошуки толкового майстра, якісно виконує свою роботу - не дають результатів, а час підтискає. Це і є основний фактор , який штовхнув нас на створення цього проекту. 

протягом кількох років, наша команда намагалася змалювати загальну картину проекту, збирали інформацію, відстежували нюанси з допомогою різних сервісів. Після всього цього, ще протягом року, трудилася над переходом з етапу "план-схема" в етап "реальність". Ми прислухалися до думки кожного автолюбителя і намагалися по максимуму полегшити долю автовласників. Шлях виявився не з легких, але у нас все вийшло!